Ярослава Кушниренко

Вверх
1444 пользователя проголосовало
Проголосуйте за материал

Доброго дня! Звертається до вас мама чудової дівчинки Ярославки з проханням про допомогу. З дитинства так склалося, що я не люблю жалітися і не вмію просити, але зараз я не маю іншого вибору, тому що дуже хочу щоб моя принцеса сиділа, ходила, говорила, самостійно могла себе обслуговувати, навчалась у звичайній школі і радувалась життю.
10 вересня 2011 року у нашій сім’ї народилась донечка Ярославка. На світ вона з’явилась на 2,5 місяці раніше (на 28-29 тижні вагітності) на другий день після огляду мене лікарем-гінекологом на кріслі. Лікарка сказала, що все добре, те саме показала УЗД. А вже через добу у мене почалися перейми. Викликали швидку, лікарі відразу сказали в родзал, повне розкриття шийки матки. Я намагалася з’ясувати причину завчасних пологів, але жоден з лікарів конкретно нічого не міг сказати.

Моя донечка була в реанімації 9 днів, потім нас перевели в Охматдит у відділення недоношених. Там ми пробули 2,5 місяці. Ми довгий час мали проблеми з диханням, погано смоктали, потім гемоглобін упав до 65. При виписці невропатолог сказала, що нам необхідно дуже серйозно займатися з Ярославкою (регулярно масаж, лікувальна фізкультура, плавання, курси в реабілітаційних центрах, медикаментозне лікування), так як нам загрожує ДЦП. Ми з перших днів перебування вдома виконували всі рекомендації, але страшного діагнозу оминути нам не вдалося. У рік нам ставлять ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка психічного та передмовленнєвого розвитку, дисплазія кульшових суглобів. З народження і до цього часу Ярославка все більше відстає у своємо розвитку.
Реанімація, лікарня, регулярні масажі, консультації лікарів, ліки – все це потребує коштів. Сімейні заощадження вже вичерпані.
Наш тато не витримав ситуації, яка склалася, вирішив жити для себе. У догляді за дитиною недопомогає. Оплативши один курс лікування, він попередив, що не має можливості допомагати. Зараз ми живемо окремо, подали на розлучення. Аліменти ще не призначили.
Я не маю на кого залишити дитину, щоб десь трохи заробити. Кожен день займаюсь з доцею від 4 год. Робимо ЛФК, проводжу заняття за рекомендаціями психолога, Бобот-терапевта та виконуємо вправи за методикою Войта. Проходимо комісію за місцем проживання для вирішення питання оформлення пенсії по інвалідності.
Дякуючи моїм сестрам, хрещеним та тату Ярославки, які оплатили два курси реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування. Після лікування Ярославка стала більш активна, почала краще смоктати, менш похлинатися, підніматися на випрямленні ручки, знизився тонус та ін. Лікарі рекомендували продовжити лікування але коштів ми не маємо. Наш місячний дохід це соціальна допомога 833 грн., якої вистачає тільки на памперси та ліки. А час летить, проходить «золотий період для реабілітації»,- як сказала наш невропатолог.
З лікуючим лікарем була узгоджена програма реабілітації Ярославки на цей рік. Лютий - курс реабілітації в Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України (безкоштовно).
Березень – третій курс лікування у Міжнародній клініці відновного лікування м. Львів. Вартість курсу 10000 гр.+проживання (25 днів по 200 грн.=5000) + проїзд 3000 грн. + харчування 500 грн. = 18 500 грн. Вот кошелёк на веб мани (U116009187510)

Комментарии

Аватар пользователя nataha1990

помогите мне , я вас очень прошу.

Аватар пользователя Nata

Я мама Кушниренко Ярославы, кто-то использовал нашу историю!Здесь указаны не мои реквизиты и фото не наше!
Большая просьба к администратору удалить эту запись!
Информация о моей дочке, ее фото и мои контакты здесь: http://ineedhelp.com.ua/blogs/divchinka-yaka-duzhe-hoche-hoditi-potrebui...