Блог

Маръянчику нужна помощь

"Мар’ян завжди був активним та веселим хлопчиком. Однак, в кінці серпня ми помітили, що він став в’ялим та почав температурити. Звернулися до лікарів. Тут ми почули жахливий діагноз – нейробластома 4 стадії. Сина відразу поклали в лікарню. Наразі він почав отримувати перший блок хіміотерапії. Попереду – операція з видалення пухлини. Ми розіслали документи в усі можливі клініки світу. Відповідь отримали лише з Німеччини. Рахунок, який нам виставили захмарний – 600 тисяч євро.

Ребенку нужна помощь

Мы собираем на лечение ребенку инвалиду,он родился без рук и ног,всем кому не тяжело помочь его родителям на лечение,помогите пожалуйста,номер карточки в Приватбанк 4149629382867075

Веронике нужна помощь!!!

Крик души!!!! Уже нет сил...Вероника болеет Апластической анимия( костный мозг не работает) .Нужно дорогое лекарство которое только в Москве можно купить,уже нет средств для этого,более уже 2 года .Прошу вашей помощи люди добрые,нет уже ни каких средств для покупки лекарства Сандимун,стоит дорого ,1 флакон 1650 грн,его нам фватает на 1 месяц.Помогите чем можите,будем рады любой сумме.Есть карта ощадбанк 5167 4901 1812 8397 Киви +380990611071 Очень буду вам благодарна!!!!!

Нужна помощь!!!

Нужна помощь моей дочери Нади инвалиду с детства с диагнозом ДЦП на реабилитацию.Надюше 11лет она не говорит нужно масажи, логопед,дифектолог, лечение методом Томатис, Бак,Дильфинотерапия у меня не хватает средств.Прощу помочь неравнодушних людей. Номер карточки Ощадбанк 4790701009271742

Цукровий діабет. Потрібна фінансова допомога

Доброго дня! Я, Крепчук Галина Микитівна, мати одиначка,інвалід дитинства ІІІ групи, виховую сина Крепчука Івана Івановича 2005р народження. 06.11.2018 Івану поставили діагноз: Цукровий діабет, 1 тип, тяжка форма. Супутні захворювання: Аутоімунний тиреоїдит, гіпертрофічна форма,медикаментозній еутиреоз. За Довідкою ЛКК 1421 син потребує за станом здоров’я довготривалого дорого вартісного лікування. Вимушена звернутися за допомогою .

4149 4393 9465 6577 отримувач: Крепчук Галина Микитівна

Потрібна фінансова підтримка

Мій синуля Байляк Владислав Вікторович народився 08.10.2018 року. Пологи були тривалі та важкі. Та нажаль без наслідків не обійшлося. Діагноз поставили '' Акушерський парез правої руки Керера, Дюшена Ерба? '' Проходили реабілітації, та медикаментозне лікування. Але на жаль немаємо можливості їздити на реабілітації кожного місяця тому, що дорого. А це необхідно. Ми проходили реабілітацію в Реабілітаційному центрі ''Еліта'' який знаходиться у Львові і результат вже є, хоть і не значний, але ж!

SOS!!! Поможем Коломойцевой Ангелине!!!

SOS!!!! Сейчас сижу и плачу, всё было хорошо ,нас выписали домой,прошло 2 недели и нам пришлось спасать её заново,в 3 часа ночи,не что не предвещало беды,но она опять пришла.

!!!СБОР СРЕДСТВ ДЛЯ ДЕМИДА ДУБОВИК!!!

Демид Дубовик нуждается в помощи небезразличных к чужому горю! Острый лимфобластный лейкоз. Израель подтвердил диагноз. Нужно начинать лечение. Денег для начала недостаточно. Помогите кто чем может. Любая помощь важна и нужна в такой нелегкой и длительной борьбе с болезнью!ссылка на страницу Демида в Инстаграмм @demiddubovik и на страницу мамы Лена Шантовская (Дубовик) @shanty_photo

Давайте поможем Вовочке одолеть лейкоз

ПОМОГИТЕ Вове ОДОЛЕТЬ ЛЕЙКОЗ

Стоимость лечения оценивают в сотню тысяч гривен

Острый лимфобластный лейкоз поставил под угрозу жизнь 3-летнего Марченко Вовы. Страшную болезнь врачи сначала приняли за обычную простуду с осложнениями. Лечение не давало результата, поэтому были проведены тщательные исследования, которые показали тяжелую болезнь.

Страницы