ПРОСИМО ДОПОМОГИ СУМА ЗБОРУ 40000 грн.

Вверх
1066 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

У 5-річного Дмитрика деформація обох кінцівок викликана генетичним захворюванням. У хлопчика фосфат-діабет. Це хвороба, яка виводить кальцій і фосфор з організму. Дитина росте, кістки його скелета продовжують скривлюватися. Дімі медикаментозного лікування недостатньо. У зв'язку з прогресуванням деформації дитині показано оперативне лікування з використанням інтромедулярних телескопічних фіксаторів. Дані конструкції виготовляються індивідуально. Це коштує 40 000грн.

Діма – дуже бажана дитина в сім'ї. Ріс і розвивався як всі дітки його віку. Але з часом ми помітили, що ніжки сина почали кривитися. Спочатку лікарі запевняли, що це всього лише дисплазія тазостегнових суглобів, але пізніше з'ясувалося, що, на жаль, дитині таки передався мамин фосфат-діабет. Це захворювання характеризується крихкістю і надмірною гнучкістю кісток, яка веде до повної нездатності до самостійного пересування.

Влітку 2014 Дімочка почав скаржитися на біль у ніжках, йому стало важко ходити, але навіть через біль він намагався потихеньку пересуватися. З веселої, життєрадісної дитини Діма став дитиною, яка постійно терпить біль. У вересні малюк пройшов обстеження в Харківському інституті патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка, і йому призначили оперативне втручання через швидкий прогрес хвороби.

20 березня 2015 року була проведена перша операція на лівій ніжці. Результат було видно одразу – ніжка стала рівна. Після операції Дімочка ходить на милицях з компенсацією підошви у взутті на правій ніжці, адже тепер ліва нога довша на 6 см за праву. Малюк з нетерпінням чекає на операцію на другий ніжці, яку вже призначено на кінець серпня. Адже після проведеної операції малюк знову буде бігати. Зараз його мрія – повернутися в дитячий садок, де на нього чекають друзі.

Виникає питання: "Чи зникне саме захворювання після лікування?"

Неможливо "виправити" порушення обміну речовин при фосфат-діабеті. Але дорослим людям вистачає тієї кількості кальцію і фосфору, яке все ж засвоюється організмом.

Головне – не втратити час і провести операцію. Операцію, яка допоможе маленькому Дімі стояти і бігати на своїх здорових ніжках. Допоможемо виконати мрію Дм

Комментарии

Аватар пользователя White

https://ubb.org.ua/uk/project/1590/ оригинал, ребенок с Донецка , какой еще Приватбанк