Негайної трансплантації нирки потребує Олександра.

Вверх
1387 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Халус Олександра народилася 6.07.2006р повноцінною здоровою дитиною.В школі в нас була травма очка(збилася з хлопчиком лоб в лоб)після цьої злощасної травми внас почалася битва за її життя.
Нам лікарі ніяк не могли поставити діагноз.Поїхавши до Одесси в клініку "Філатова"був поставлений діагноз.Після цього ми лікувалися два роки поспіль успішно.Напревеликий жаль в нас почались проблеми з нирками.Нас направили на додаткове обстеження в місто Київ.Взявши біопсію нирки нам діагностували Васкуліт.Саме ця злощасна хвороба вдарила по ниркам моєї дитини.
З 2015року хворіє нефротичним синдром, а з квітня 2016р.лікарі діагностували Олександрі гломерулонефрит,в потім і хронічну ниркову недостатність 5го ступеня тотальну,епілепсією.Уже 1,5року дитина знаходиться у дитячій специалізованій лікарні "ОХМАДИТ"у відділенні токсикології і отримує замістну ниркову терапію методом програмного гемодіалізу (у дитини відмовляють нирки).
Нам дали надію!Операція з пересадки нирки беруться зробити в Білорусії.Вартість такої операції в Мінську становить 60.000євро.Наша сім'я таких коштів немає.Просимо всіх небайдужим ВІДГУКНУТИСЬ. ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ НАШОЇ ДИТИНИ,ЩОБ ЗМОГЛА ЖИТИ ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ БЕЗ БОЛІСНИХ ПРОЦЕДУР ТА ЗАПЕРТІ В СТІНАХ ЛІКАРНІ.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:
Номер Приват Банку
4149 4978 0308 2975
Одержувач:Халус Катерина Іванівна (мама)