Допоможіть врятувати синочка

Вверх
1843 пользователя проголосовало
Проголосуйте за материал

Дмитрику потрібні гроші на лікування в Ізраїлі
Допомоги на лікування потребує 6-річний Дмитрик Лялюцький з села Росоша на Вінниччині, йдеться в сюжеті випуску ТСН.19:30.
За останні два роки хлопчик не підріс ані на міліметр. Однак, печінка, нирки, легені та мозок ростуть як у всіх дітей.

Хлопчик має рідкісну хворобу - синдром Аарськога-Скотта. Якщо її не лікувати, дитина повільно помиратиме.

Українські лікарі назвали діагноз Дмитрика вироком.

"Приписали вітамінки і сказали, що можемо їхати додому: ми вам нічого не допоможемо", - пригадує мама хлопчика Сніжана Лялюцька.

Однак батьки не зупинились і почали шукати. Ізраїльська державна лікарня, розглянувши виписки українських медиків, запропонувала лікування.

"Нам сказали, що цей синдром можна вилікувати. Ну не вилікувати, він не виліковний на 100 процентів, але зробити так, що він буде рости і органи почнуть ставати в свою норму", - зазначає Снежана.

Для іноземців лікування в ізраїльській клініці за весь курс коштує 400 тисяч гривень. Для родини це космічна сума. Батько працює охоронцем на заводі. Єдине, що можуть продати - хату.

Батьки Дмитрика відкрили благодійний рахунок, дали оголошення в газети, однак поки вдалося назбирати лише 2 тис. грн.

Органи, які уже не вміщаються у маленькому тільці, почали давати збій. Цього року дитина перенесла 12 запалень легенів. Потерпають збільшені печінка та нирки й суглоби. Поки однолітки хлопчика ходять до школи, він – до лікарні.Зараз у 2018 году у ньго знайшли опухоль головного мозга та архойдальну кость дуже велику.Допоможить нам.
Переказ коштів Приватбанк №4731219102441395 Шевченко Сніжана Володимирівна мама тел.380678741095

Новости: 
Ми їздили дуже в багато лікарнів но толку ніякого.А гроші дуже багато уходит.даже на таблетки що в дома пьє дорого стоят.Я вас дуже прошу допоможіть.