Потрібна допомога на операцію.

Вверх
68 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Звертаємось з проханням, допомогти зібрати кошти на придбання Набору імплантів для остеосинтеза. Вартість якого становить - 27 800 грн. на операцію нашому синові Соляренко Олексію.
Соляренко Олексій Іванович, 2008 р.н. має статус дитини - інваліда.
Діагноз: ДЦП Спастична диплегія, наружна ротація правої н/кінцівки. Високе стояння надколінників, згинальна контрактура колінних суглобів. Вальгусна диформація нижніх кінцівок. Паралітична пяточно-вальгусна деформація стоп.
В грудні 2017р пройшли обстеження в «Інституті патології хребта та суглобів ім. професора М.І. Ситенка» м. Харків - де було встановлено що Олексію потрібне багатоетапне хірургічне лікування в умовах клініки дитячої ортопедії ІППС. Планова госпіталізація на перший етап лікування в квітні 2018 року. З приводу корегування деторсіонно-варізіруюча м/востеотомія правої бедрової кістки, МОС LCP. Тимчасове блокування дистальної зони росту обох б/б кісток по медіальній поверхні 8-обр. Пластинами. Тенодез зв'язок наколінника з обох сторін.
Ми з самого народження боремось за життя нашого синочка. Регулярно проходимо лікування в реабілітаційних центрах, санаторіях та щодня займаємось ЛФК вдома. Інтелект у Олексія збережений, навчаємось у 3 класі, школи №3 колегіуму м. Сміла Черкаської обл. Ходить з підтримкою, самостійно не стоїть і не ходить. Дуже позитивна, життерадісна і доброзичлива дитина, Любить спілкування з однолітками.
Прошу допомогти здійснити мрію нашого сина і всієї сім"ї – самостійно ходити!
Контакт мами: Соляренко Ірина Григорівна (093)5150048
Карточки Приват Банка:
5168 7426 0687 0883 (Соляренко Ирина Григорьевна - мама)