ПОМОГИТЕ СПАСТИ ЖЫЗНЬ ЕДИНСТВЕННОЙ ДОЧЕНЬКИ

Вверх
1233 пользователя проголосовало
Проголосуйте за материал

У Катюші важкий діагноз - наслідки органічного ураження ЦНС, мікроцефалія, ДЦП, подвійна геміплегія.

У дівчинки у пологовому будинку стався крововилив у мозок. У свої 5 рочки Катя невпевнено тримає голову, не сидить, не стоїть, не ходить, не розмовляє, але все розуміє. За цей час рідні дівчинки пройшли з нею багато методів реабілітації, послухали багато думок фахівців - у дитини є потенціал, є бажання подолати хворобу!

Зараз дівчинці допомагають в клініці у Хмельницькому. Курс лікування там коштує 9000 тис, таких курсів дівчинці потрібно 16 на рік.

Катя вже пройшла 4 і у неї з'явилася позитивна динаміка - міцніше стала триматися спинка, заворушилися пальчики на ручках, стала перевертатись на бік. В інтелектуальному розвитку дівчинка дуже добре додала. Тож лікування припиняти не можна.

Але у родини дівчинки закінчилися всі заощадження. Назбирати самотужки потрібну суму не можуть, адже у родині, де є дитина з особливими потребами всі гроші йдуть на забезпечення догляду за дитиною.

Тож батьки просять допомогти дівчинці отримати нормальне життя без болю,,,, Будь-яку матеріальну допомогу ви можете перерахувати на карту приват банку 5168742014133361,,, ВАС дуже прощу не залишайтесь байдужими до чужого горя.. Храни Вас БОГ,

Комментарии

Аватар пользователя Vitiri

ОГРОМНОЕ СПАСИБО ЗА ОКАЗАНУЮ ПОМОЩЬ
КРАМАТОРСК 1000ГР.
Львов 120гр
Максим Алиев 250гр. ДОРОГИЕ ЛЮДИ! Я ЕЩЕРАЗ ОБРАЩАЮСЬ С ПРОСЬБОЙ ПОМОГИТЕ! ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ ВАС, ХРАНИ ВАС БОГ