Допоможіть Єгору зробити перші самостійні кроки

Вверх
1567 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Добрий день!
Мій синочок Єгор народився на 39 тижні вагітності. Внаслідок довгого безводного періоду сталося гіпоксично-ішемічне ураження мозку. На 6й день життя у нього почалися судоми. Ми почали приймати протисудомні препарати. Лікарі запевняли, що Єгор буде нормально розвиватися, тільки з запізненням. Ми пройшли 3 курси масажу, займалися лікувальною фізкультурою. В 11 місяців нам поставили страшний діагноз ДЦП, спастична диплегія.
Кожні 2 тижні ми проходиди курси масажу і лфк в лікарні. Пройшли курс реабілітаціїї в центрі Мартинюка. Постійно займаємося з реабілітологом та логопедом вдома.
Єгор в свої 2 роки ще самостійно не сидить, не повзає і не ходить. Але постійні систематичні заняття дали свої результати. Єгор перевертається, цікавиться іграшками, бере їх в руки, розглядає. Зараз почав банато лепетати. Він багато посміхається, емоційний.
Місяць тому ми пройшли курс в центрі "Крок за кроком". Після курсу мій син почав краще тримати голову, з'явилося бажання і спроби самостійно сісти. Але одного курсу замало, щоб побачити більш значущі результати. Тому я розпочала збор на наступний курс реабілітаціїї в центрі Крок за кроком.
Я виховую сина одна, збирати кошти на лікування дуже важко. Будь ласка, допоможіть моєму сину отримати шанс на повноцінне майбутнє. Навіть маленька допомога-це шанс для Єгора стати самостійним, щасливим хлопчиком.

Сума збору - 22400 гривень

ПриватБанк
4149 4996 4328 0719
Романовська Дар'я Вікторівна (мама)