Дениска мріє одужати

Вверх
2121 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Доброго дня ! Мене звати Климовська Ольга Миколаївна, я мама двох діточок. Нашому меньшому синочку Денискі, виповнилося 8 рочків ( 18.03.2008 р.н. ), але від самого народження він повинен боротися за своє життя. Ми змушені звертатися за допомогою до Вас з проханням, зібрати кошти на реабілітацію та дуже дорогі протисудомні препарати.
Діагноз : « Атрофія зорових нервів, спастичний тетрапарез в наслідок порушень ЦНС, затримка статомоторного та психомовного розвитку».
В 2014 році у Денискі почалися судоми, його стан погіршився. Ті навики які він мав практично зникли і нам потрібно починати все спочатку реабілітацію, психологів, логопедів та протисудомні препарати.
На теперішній час Дениска ходить тільки з підтримкою, говорить декілька слів, не самообслуговується, бачить тільки облік людини, більше впізнає по голосу. Потрібна постійна стороння допомога. Але після останньго курсу реабілітації дитина навчилася їсти ложкою, став більше активнішим, знизився тонус в кінцівках, в наслідок чого він може краще крокувати. Став більше зосереджуватися на предметах.
Нам рекомендовано пройти курс лікування в м. Трускавець Міжнародній клініці відновного лікування. В клініці лікарі запевняють нас, що дитина дуже перспективна, гарно піддається їхній методиці. При регулярній реабілітації дитини він зможе стояти, крокувати і навіть можливо бачити. У хлопчика є позитивна динаміка.
Дениска дуже гарний та життєлюбивий хлопчик , а саме головне, у нього є бажання самостійно крокувати, стояти та бачити, як всі здорові дітки.
Ми не полишає надії на його світле майбутнє. Це приводить нас до постійних пошуків коштів для лікування нашого сина.
Я не працюю, находжусь в декретній вібпустці по догляду за дитиною-інвалідом. Та виховую старшого сина шкільного віку. Мій чоловік багато працює але він не може заробити всіх необхідних коштів.
Ми просимо Вас допомогти нам зібрати кошти. Нам не можна втрачати часу! Вже багато пройдено і зараз як ніколи потрібна Ваша підтримка та допомога! !!
ЩИРОСЕРДЕЧНО ВДЯЧНІ ЗА РОЗУМІННЯ, ПІДТРИМКУ ТА МОЖЛИВО ВИРІШЕННЯ НАШОГО ПРОХАННЯ! БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ !!!
З повагою родина Климовських.
Мама : Климовська Ольга Миколаївна ( 097 431 37 70) klimovskaolga80@i.ua
Тато : Климовський Олександр Петрович ( 067 465 36 58)
Рахунок в ПриватБанку через термінал номер картки: 4149 4878 3499 5971

Наша родина буде вам дуже вдячна за будь-яку вашу допомогу.

Комментарии

Аватар пользователя Ольга к

Добрий день. Новини від Дениски. У нас все добре, кожного дня займаємося фізичною культурою, працюємо з логопедом та психологом. Поки ще погано в нас навчатися виходить, але ми не полишаємо надії. Зараз ми в пошуках для нашого хлопчика кваліфікованого тифлопедагога.
Хочемо подякувати всім людям, хто відгукується на наше прохання по сбору коштів для Дениски на дорогу реабілітацію.