Допоможіть моєму синочку стати на ноги

Вверх
1557 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Я мама маленького Миколки хочу звернутися до усіх хто може допомогти. У нашого синочка-ДЦП, спастичний тетрапарез. Коля від першої вагітності. Вагітність протікала добре, скарг взагалі не було ніяких. Але родити сама не могла, а лікарі кесарити не хотіли і в результаті дитинку видавлювали та потягнули вакуумом. Життя нашого Миколки почалось з реанімації далі лікарні і так до сьогодні разом із синочком боремося за його здоров'я. Крім того,що ми працюємо вдома ми через кожен місяць займаємося в реабілітаційному центрі АПІС-МЕЛІФІКА м. Хмельницькому.Один курс коштує 5тис. гривень.На жаль нам все важче і важче зібрати цю суму дитині на реабілітацію. Тому благаємо усіх про допомогу.Хто може ДОПОМОЖІТЬ ЗІБРАТИ КОШТИ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ. ДОПОМОЖІТЬ збутися нашій мрії.Я як і кожна мама хочу бачити свою дитинку здоровою.Дякую за розуміння. Мій номер тел.0968672306.Ткачук Ольга Олександрівна Картка Приват банк 5168 7573 0947 4346

Комментарии

Аватар пользователя Olga2211

Дякуємо за перераховані кошти Андрію Романовичу (200грн)та Данилові Мироновичу (200грн).Нехай Господь віддасть Вам ще більше.

Аватар пользователя Olga2211

Доброго дня усім!З Миколкою знову закінчили курс реабілітації. Коля намагається правою рукою вже щось брати,робить пару шагів,якщо тримати тулуб.Зараз будемо більше тринувати спину вчитися тримати її.На січень місяць наш курс буде коштувати 6500гривень.В нас на жаль грошей немає,оскільки ми закупили ліки.Тому дуже благаю хто може допоможіть,щоб Коля пройшов курс реабілітації в січні.

Аватар пользователя Olga2211

Доброго дня! Усіх вітаємо з НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! !!!Нехай цей рік принесе в кожну домівку здоров'я мир та злагоду.І в переддень такого свята я прошу в кого є можливість ДОПОМОЖІТЬ зібрати на реабілітацію Колі.В нас дійсно немає коштів і дуже не хочеться щоб Коля пропускав курс.23 січня починається курс,який буде коштувати 6500 грн.Дуже пошу ДОПОМОЖІТЬ Картка приват банк 5168 7573 0947 4346.Дякую за розуміння!

Аватар пользователя Olga2211

Христос рождається!Славімо Його!Усіх вітаємо з РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!Нехай у кожній домівці панує мир, злагода,нехай усі будуть здорові,нехай збуваються усі Ваші мрії

Аватар пользователя Olga2211

Усім доброго дня!Я дуже-дуже прошу хто має можливість нам допомогти,ДОПОМОЖІТЬ будь-ласка,зібрати нашому Колі на реабілітацію.Без Вашої допомоги ми не справимось і змушені тоді пропустити цей курс реабілітації. До курсу реабілітації залишилося 15 днів і треба на курс 6500гривень.Я благаю допоможіть нам,зрозумійте нас.Дайте можливість синочку зробити ще один шаг кращих результатів у своє майбутнє.

Аватар пользователя Olga2211

Доброго дня!У нас хороша новина - родичі дали Колі на реабілітацію 2000гривень.На сьогодні є лише дві тисячі,потрібно ще 4500гривень.Залишилось 12 днів.Дорогі помічники ми Вас благаємо про допомогу.Дайте нам шанс до видужання. Дякую Вам за розуміння.