ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ

Вверх
979 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Я звертаюся до небайдужих людей будь-ласка допоможіть врятувати життя єдиної донечки. Анастасія Крамаренко 2012 року народження. В листопаді 2014 Настінька потрапила в лікарню, лікарі виявили в неї пухлину в мозку, через пухлину Настя зараз в комі вже 3 тижні. Потрібна термінова пересадка кісткового мозку, але в нас немає таких коштів на операцію. Вартість пересадки понад 160000 доларів, донор знайшовся у Польщі. Я Звертаюся до всіх хто читає це повідомлення, благаю допоможіть врятувати життя єдиної донечки. Будь-яку матеріальну допомогу ви можете перерахувати на карту приват банку 4323355301196168.

Комментарии

Аватар пользователя Юлия Крамаренко

ДЯКУЮ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЗА ВИЯВЛЕНУ СЬОГОДНІ ДОПОМОГУ
АНДРІЙЧУК О.Н 20грн
Рудан М. Г 97грн
Краматорськ вул головна 19 термінал 400 грн.
Горпинченко Д.А 70грн.
ВЕЛИКЕ ВСІМ ДЯКУЮ,ТА ПРОШУ Вас Не проходьте мимо нашого горя, Бог Вам віддяче. Стан Настіньки не змінився вона в комі,за цілий день вона ніразу не поворушилася.

Аватар пользователя СветланаШольц

Хочу звернуты увагу , на данну ссылку http://crimea.vgorode.ua/news/sobytyia/205444-v-symferopole-podrostky-ob... В мене е зображення що це очередний шахрай.Ніякоі пухлини у неї немае , там зовсі друга дитина , як вам не соромно обманювати людей ? ці гроші вони могли реально надіслати дитині яка цього насправді потребуе.

Аватар пользователя Юлия Крамаренко

Уважаемая zzz, фото действительно не Настеньки, но если у Вас появились сомнения на щет Насти,оставьте адрес ел.почты я вам скину все подтверждающие док-ты. Вы сначала розберитесь,а потом обливайте грязью.