Прошу допомоги у всіх не байдужих людей

Вверх
1486 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Добрий день! Я ,Соловйова Надія мама Соловйова Вови . Хочу розповісти свою  історію про життя мого сина з ДЦП і попросити допомоги на збір коштів на реабілітацію до Казявкіна...Мого сна звати Вова 4 рочки.
Сину поставили діагноз ДЦП ,спастичний тетрапарез, мовленнэва затримка  після року, до року затримка у розвитку .
Проходимо різні реабілітації , лікуэмось .Нам порадили поїхати на реабілітацію в центр професора Казявкіна . На цю поїздку потрібно 20 000 грн, такіх коштів у нас немаэ.Тому я звертаюся до всіх людей з проханням допомоги Вовчику зробити самостійні кроки ,вперше зказати слово Мама...початисамостійно ходити сидіти, малювати,їсти ,говоритиДОПОМОЖІТЬ МОЭМУ СИНУ СТАТИ САМОСТІЙНИМ Завчасно ДЯКУЮ!)
Рахунок приват банк:
Ощад банк:5104770015942834
5168757332385452 приват банк

Мама:Соловйова Надія Миколаївна

Новости: 
На даний час лікуэмось в Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України

Комментарии

Аватар пользователя Виницковская Светлана Николаевна

здравствуйте...у меня аналогичная проблема... У доченьки Микроцефалия.Спастический тетрапарез,грубые двигательные нарушения.Эпилептический синдром в виде мигрирующих миоклоний.Грубая задержка темпов моторного развития.Синдром двигательных нарушений,с-м повышенной нервно-рефлекторной возбудимости,как следствие перенесенного гипоксически-ишемического поражения ЦНС,поздний восстановительный период ,хронических субдуральных гематом обеих гемисфер головного мозга.Атрофия зрительного нерва?
В Харьков приезжают специалисты из Трусковца-они уволились с Козявкина, и колесят по-украине,набирая группу деток.Занятия на квартире,стоимость занятий(2 часа -390 гр) за 10 курсов-3900 и это намного дешевлечем в Трускавце.Есть группа из 9 человек-не хватает ондого.Если заинтересовало-звоните мне 066 3850504 Светлана