Дуже потрібна допомога!

Вверх
877 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Звертаюся до Вас, як мати яка вірить у порятунок свого сина, з проханням про допомогу Лікарі клініки рекомендують пройти реабілітацію до двох років щоб в подальшому досягти як найкращих результатів. Лише завдяки Вам є великий шанс зібрати потрібні кошти.
Мого сина звати Ельдар, народився 19. 04.2013року У вісім місяців поставили діагноз - ДЦП, подвійна гемеплегія, псевдобульбарний синдром, але займатися з ним почали з трьох місяців: реабілітаційні центри, лікарні, масажі, препарати. Пройшли два курси в клініці Козявкіна, курс дельфінотерапії, іпотерапії, курс Томатіса, курс реабілітації в Пекіні. Ступінь пошкодження головного мозку тяжка, але за цей час ми добилися добрих результатів. .
На початку травня 2014 року ми змогли зібрати потрібну суму для проходження реабілітації у м Пекін в клініці Аркан Байван, де ми провели два місяці інтенсивної реабілітації. Ельдар почав впевнено тримати голову, стала рівніша спинка, а найголовніше - у нас пішов розумовий розвиток, дитина просто змінилася.
Коли я зіткнулася з цією проблемою, метою мого життя стало перебороти цю хворобу на стільки, на скільки можливо. Я вірю в повне одужання мого сина. У Пекіні є клініка Ши Жен Танг, де не тільки сильна кваліфікована реабілітація, а й навчають мам займатися вдома зі своїми дітками.
Я не можу здатися! Для проходження реабілітації нам потрібно зібрати 13 тисяч доларів. На жаль до 1 грудня зібрати потрібну суму ми не змогли, не опускаючи руки буду намагатися ще, тому що від цього залежить життя мого малюка. Я прошу Вас, допоможіть врятувати дитину! Він посміхається, сміється, намагається брати предмети в ручки, повертається на бочки, на животик, ходить з підтримкою за обидві ручки інколи на носках а інколи і на повну ступню, повзає по пластунські. спастика ще тримається.На жаль Ельдар ще не сидить,не стоїть. Це не дає йому зробити нові кроки до одужання. Я вірю що після цього курсу мій малюк сяде та буде стояти біля опори. Прошу, допоможіть мені зібрати потрібну суму. Я вдома намагаюся підтримувати той результат, який був уже досягнутий, але розумію, що потрібна професійна допомога. Не можу здатися, бачачи як він бореться разом зі мною. Допоможіть нам!Всі документи надам.
З вдячністю та повагою Катерина Фролова.

Контактний номер телефону - +38 (066)460 98 89

номер картки отримувача : 5168757253884136 отримувач : ПриватБанк Фролова (Білоніг) Катерина Вікторівна