Допоможіть двом братика

Вверх
1533 пользователя проголосовало
Проголосуйте за материал

Двоє братиків Ілля і Женя потребуючи допомоги. 
Діти народилися у вкрай важкому стані і це позначилося на їхньому подальшому розвитку

Одразу після народження братам  Іллі і Жені Науменкам  знадобилася інтенсивна терапія та хлопчики були на штучній вентиляції 1,5 місяця. Потім проходили лікування у відділенні патології новонароджених, виписані з діагнозом: перинатальне гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, синдром вегетативних порушень, підвищеної нервово-рефлекторної збудливості, судомний синдром в гострому періоді.
Батьки не опускали рук і почали шукати можливості, щоб дати дітям потрібну реабілітацію і станом на сьогоднішній день у одного з братів діагноз: пірамідна недостатність, переважно в ногах, еквінусна установка стоп, затримка мовленнєвого розвитку, збіжна косоокість.
У іншого - ДЦП, спастична диплегія, Затримка психічного та мовленнєвого розвитку, епілептичний синдром у вигляді генералізованих міоклонічних припадків.
Та після реабілітації у Трускавці хлопчики роблять чималі успіхи. Так, один із братиків почав говорити спочатку окремі слова, а з часом почав будувати речення. Дуже поліпшився розумовий розвиток. Почав сидіти з витягнутими ногами без підтримки до 5 хв. самостійно. Почав стояти біля опори та з невеликою страховкою ходити приставним кроком біля ліжечка. Зараз намагається навчитися повзати та ходити на колінах. Інший малюк намагається не відставати від братика.
"Наша родина звертається до Вас з проханням допомогти, оскільки, всі кошти які були отримані нами на дітей від держави та всі наші заощадження були використанні на оплату курсів реабілітації", - звертається до небайдужих людей мама братиків.
Реквізити для допомоги:
отримувач платежу                  ПриватБанк 
МФО банку                                305299
код ОКПО Банку                      14360570
Рахунок отримувача               29244825509100
для поповнення карти          5168765352413832
Науменко Ірина Михайлівна (мама)
0679319154

Комментарии

Аватар пользователя iragenj

З 07 по 25 листопада ми пройшли черговий курс в реабілітаційному центрі. Жені провели відео конт­роль, невролог, реабілітолог оглянувши ди­тину працювали в одному напрямку. У нас п­ісля операції не згинаються коліна. 10 д­нів всі спеціалісти плідно працювали безп­осередньо
над нашою проблемою. Отримали чудові ро­зробки суглобів, часовий масаж, фізкульту­ра дуже сильна, в два етапи, пів часа заг­альна розслабляюча, а другі пів часа безп­осередньо що стосується конкретно кожної ­дитини, у нас стояла задача навчити самос­тійно дитину згинати коліна, самостійно ­вставати, осамостійно їх підтягувати. Також отримали гідромасаж. Ре­зультати є. Ми почали їх по троху згинати.

Аватар пользователя iragenj

Зараз постало питання­, про термінову повто­рну реабілітацію в міжнародній клініці­ відновного лікування­ в м. Трускавець. Вартість лікування 10200грн

Також, вкрай необхідн­і заняття плаванням у басей­ні. У другого хлопчик­а ротація стегон всер­едину та децентрація ­голівок стегон. Вартість одного заняття 200 грн

Аватар пользователя iragenj

Нам терміново потрібна Ваша допомога. Треба зібрати 4 тис. грн. З 28.11 16 по 12.12.16 наш Женічка буде проходити інтенсивний курс з ЛФК. Мета цього курсу навчити дитину сидіти самостійно без підтримки, вставати, стояти та пересуватися за допомогою ходунків. Дякую Всім за розуміння та підтримку.

Аватар пользователя iragenj

Вчора поступило на рахунок 500 грн, велике Дякую за допомогу Від нашої родини.

Аватар пользователя iragenj

З понеділка із Женічкою працює інструктор з ЛФК. За словами реабілітолога, у дитини є всі шанси, а головне і бажання стати на ніжки.

Аватар пользователя iragenj

Ось ми і пройшли першу неділю курсу з ЛФК. Результати вже є. Женічка почав по троху стояти на колінах до 20 с. Але нажаль, коштів катастрофічно не вистачає. Звертаюсь, з проханням, допомогти моїй дитині піднятися на ніжки. Вартість одного двочасового заняття - 400 грн. Не вистачає на 6 занять.

Аватар пользователя iragenj

Хочемо поділитися своїми досягненнями