Давайте поможем выжить ребенку!!!

Вверх
911 пользователей проголосовало
Проголосуйте за материал

Давайте поможем выжить ребенку!!!
Ми живемо в селі Недра , в нас тяжко хворий синочок , якому буде тільки 1 рік. В нього серйозні проблеми з нирками , на його лікування потрібно 40 тисяч гривень, для нас це не підйомна сума, так як протягом року ми лікували його , та витратили всі можливі кошти.Не будьте байдужими і допоможіть нам зібрати цю суму, поверніть надію маленькому хлопчику на життя.
Кошти будуть також збирати депутати Недрянської с/р, Сільська рада та члени Виконкому.
Якщо бажаете допомогти пишить меня сообщення , надам реквізити.
Надія Борзіло
Не бутьде байдужими до чужого горя , з нами Бог

Комментарии

Аватар пользователя masibroda

номер телефона указанный не верный, будьте добры укажите другой, или свяжитесь со мной по тел. 066 684 60 60

Аватар пользователя Михаил UA

Уважаемая Надежда, Вам помогают люди и из Донбасса. Надеюсь, лично Вы перестанете нас называть "террористами", и тех, кто вынужден бежать из своих домов из-за войны "переселенцами".

Аватар пользователя LudaN

Добрий день , ми ніколи нікого не вважали сепаратистами і з співчуттям відносимося до усякого горя нашої України та її людей . Ми дуже вдячні усім кто відгукнувся на наше прохання , але коштів досі не вистачае , зібрати вдалося лише 5тисяч , ще потрібно 35ть люди не будьте байдужими ми вас благаемо , хай хранить вас Бог !

Аватар пользователя LudaN

Добридень дуже дякую усім хто пересилав кошти , на данний час зібрано 20тисяч , будемо дуже вдячні за будь-яку надану допомогу.Храни вас Бог

Аватар пользователя LudaN

Доброго дня , пройшло три місяци , три місяци нашоі боротьби за життя сина , не будьте байдужими до чужого горя , залишило зовсім небагато 10тисяч , якщо кожний допоможе хоч 5тью гривнями ми врятуемо життя сина , дайте надію на життя дитині.

Аватар пользователя LudaN

Добридень потрібно терміново ще 5тысяч , звертаюся до небайдужих людей , допоможіть . Назначен реабілітааційний курс на нього невистацае грошей.

Аватар пользователя autoadmin

По указанному телефону отвечает мужчина. Какой Ваш телефон? Номер карточки приват, почему то числиться некорректным