COVID 19, нещадний при раку.

Мене звати Марина мені 46 років, проживаю донькою 9 років, в Україні. Я інвалід- дитинства 2 групи з кардіології. Та
так сталося, що не так давно в нашу родину прийшла ще біда... мені поставили страшний діагноз: (плоскоклітиний рак) від 6/09/2020 року.
На данний час я проходжу лікування в місті Житомир в Онкодиспансері. З того момента я лікувалася за кошти родини, та те що виділяють в дисрансері, и живемо, на м"яко кажучи на невелику пенсію 1769 грн.,
та до платою по утраті годувальника 1769 грн., вкрай тяжко. Пройшла променеву терапію(вбили метастази поряд які були), прохожу химию терапію, динамика хороша... тепер у мене опускаются руки клятий covid 19 диагностували, але жити потрібно.... Піти в лікарню не маю змоги, лікуюсь дома, так як маю маму лежачу... Саме тому я вимушена звернутися до всїх, хто мене здатний почути! Я прошла вже 4 курсів химіотерапії в даний момент прошлп лучеву терапию, є покращення, але covid-19... Потім знову буде "хімія" та багато інших різноманітних коштовних медичних процедур... І тільки Господу Богу відомо скільки мені ще лікуватись, бо зараз про операцію не може бути й мови.
Covid-19 відтягує лікування, і це погано.
. Нажаль, в мене не перша і навіть вже не друга стадія хвороби... третя. Я лікуюся вісім місяці майже результатом, але не дивлячись ні на що, ще остаточно не втратила надію на Всевишнього і небайдужих людей, в існування яких я вірю так само, як і в Бога! До цього крику о допомозі додаю копії документів, які беззаперечно підтверджують правдивість всіх моїх слів і благаю про підтримку, бо залишаючись майже один на один з бідою вже не знаю куди бігти та до кого звертатися, що мені вкрай важко робити, знаходячись в такому стані. Вірю, що світ не без добрих людей, яким буду безмежно вдячна за будь яку допомогу! Але всі мої дії у напрямку намагань елементарно вижити знаходяться в патовій ситуації. Час невідворотньо спливає, а тим часом, будь яка підтримка ще може врятувати мені життя!
Люди... будь ласка, не залишайте нас... В мене є шанс, тільки потрібна трішки ваша допомога.
,,ПриватБанк,, 5168742729730774
Переходова Марина Михайлівна
+380630339858
Ще раз дуже дякую небайдужим громадянам, які, сподіваюсь, не залишать мою біль без уваги. Впевнена, що через молитви і за допомогою лікарів мені всеж-таки вдасться побороти цю біду! Отже не все ще втрачено! Буду жити і боротися!